Diskusijos apie viską.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Diskusijos apie viską.

Diskusijos apie absoliučiai viską.
 
rodiklisPortaleIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Merginos ieško Vaikino.

Go down 
AutoriusPranešimas
Mūsė

Mūsė


Pranešimų skaičius : 89
Age : 30
Location : Lietuva
Registration date : 2007-08-06

Merginos ieško Vaikino. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Merginos ieško Vaikino.   Merginos ieško Vaikino. Icon_minitimePir. 08 06, 2007 12:28 pm

Taigi merginos atsakom į šiuos klausimus :
* Vardas
* Amžius
* Aprašymas apie save


Ir parašom kokio vaikino norėtumėt.
Čia aišku neiškart porą rasite,beet pagal aprašymą išsirinksite su kuom vertėtų pabendrauti,ir galbūt kažkas gausis... Laimingas
Atgal į viršų Go down
http://www.neturiu.lt
Mūsė

Mūsė


Pranešimų skaičius : 89
Age : 30
Location : Lietuva
Registration date : 2007-08-06

Merginos ieško Vaikino. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Merginos ieško Vaikino.   Merginos ieško Vaikino. Icon_minitimePir. 08 06, 2007 2:18 pm

* Iveta.
* Trylika.
* Esu gerą humoro jausmą turinti mergina,mėgstanti ilgai miegoti,turiu daug draugų,gerai mokausi,nekenčiu mokyklos,mėgstu pasivažinėt su riedlente,labaaaaai mėgstu baseinus Dance baby dance nežinau ir jūros dar patinka iš vandens manęs neiškrapštysi alien Mano plaukai šviesiai rudi,akys žalsvai mėlsvos, esu liekna, ūgis virš 160 nu tiksliai nežinau,gal jau kokie metras šešiasdešimt penki?
Šiaip mėgstu avril lavigne,klausau rock'ą, negeriu - nerūkau - nevartoju narkotikų. Ir... Myliu futbolą Šypsenėlė

Man įdomūs vaikinai kurie nėra fyfiai ždž nebijo išsiteot kelnes ir pan. Nemėgstu vaikinų klausančių popso. O šiaip standartų vaikinams neturiu, juk galima prisitaikyti prie daugumos vaikino ydų pvz. rūkymas. ;D
Atgal į viršų Go down
http://www.neturiu.lt
 
Merginos ieško Vaikino.
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Diskusijos apie viską. :: Pabendraukim ;> :: Meilės ir draugystės skyrelis-
Pereiti į: